SYRIUSZ DE LUXE

 

CLEANET NAVIA -TOALETA MYJĄCA PODWIESZANA BEZKOŁNIERZOWA OD SZWAJCARSKIEJ FIRMY LAUFEN

Toaleta myjąca Cleanet Navia od Laufen w komplecie z deską wykonaną z Duroplastu. Ponadczasowa estetyka i przemyślane wysokiej jakości wzornictwo przekładają się na lepszą jakość życia i rewolucyjny poziom higieny intymnej poprzez mycie czystą wodą. Posiada powłokę LCC (Laufen Clean Coat) pozwalająca zachować czystość. Najważniejsze cechy to technologia bezkołnierzowa Rimless, czyszczenie dyszy natryskowej przed i po każdym zastosowaniu, wymienna dysza natryskowa chowana w estetycznej osłonie, zdejmowana wolnoopadająca deska i pokrywa WC, 7 poziomów siły strumienia natrysku, pozycji i temperatury oraz możliwość sterowania pokrętłem lub za pomocą aplikacji w smartfonie.

CENA KATALOGOWA: 11685 zł
NASZA CENA: 9500 zł

 

.

.

.

.

WANNA PROSTOKĄTNA SQUARO EDGE 12 OD FIRMY VILLEROY & BOCH + PRZYŁĄCZE WODY ZINTEGROWANE Z PRZELEWEM 

Wanna prostokątna Squaro Edge 12 od niemieckiej firmy Villeroy & Boch to wanna wykonana z wyjątkowo odpornego na wstrząsy, uderzenia i zarysowania tworzywa Quaryl. Dostępna z przyłączem wody zintegrowanym z przelewem w postaci kaskadowej wylewki wewnątrz wanny lub bez niego z tradycyjną baterią. Dostępne różne rozmiary. Wanna wyposażona w centralny odpływ co daje możliwość kąpieli we dwoje.

CENA ZA KOMPLET
ROZMIAR:
1600 x 750
CENA KATALOGOWA: 7653 zł
NASZA CENA: 5700 zł

 

 

.

.

.

.

INO UMYWALKA Z PÓŁKĄ OD SZWAJCARSKIEJ FIRMY LAUFEN

Umywalka ścienna z półką z serii Ino od niemieckiej firmy Laufen z materiału SaphirKeramik - z lekkiej i cienkiej, lecz bardzo wytrzymałej ceramiki. Nowa kolekcja Ino, zaprojektowana przez francuskiego projektanta Toana Nguyena jest najnowszą interpretacją klasycznych umywalek. Nowatorska kolekcja umiejętnie wykorzystuje możliwości twórcze materiału SaphirKeramik. Eleganckie, estetyczne posiadające prostą linię produkty stwarzają wrażenie lekkości.

CENA KATALOGOWA: 4059 zł 
NASZA CENA: 2950 zł
WYMIARY: 
90 x 45 x 12 cmLaureat nagrody 


 

.

.

.

.

LIGA DRZWI SKRZYDŁOWE BEZPROFILOWE ZE ŚCIANKĄ STAŁĄ W LINII OD FIRMY KERMI - POMIAR I MONTAŻ GRATIS!

Polecamy drzwi bezprofilowe Liga od niemieckiej firmy Kermi. Drzwi jednoskrzydłowe, otwierane na zewnątrz, przeznaczone do montażu w niszy. Zawiasy i uchwyty wykonane są z najwyższej jakości metalu, wyposażone w mechanizm windowy. Charakteryzują się nowoczesnym, przejrzystym wzornictwem. Pomiar i montaż przez autoryzowany serwis Kermi w cenie kabiny.

 

szerokość do 950 mm
CENA KATALOGOWA: 3074 zł
NASZA CENA: 2305 zł

szerokość od 951-1250 mm
CENA KATALOGOWA: 3443 zł
NASZA CENA: 2582 zł

 

 

 

.

.

.

.

VICLEAN-I 100 TOALETA MYJĄCA OD FIRMY VILLEROY & BOCH

ViClean-I 100 od niemieckiej firmy Villeroy & Boch to toaleta myjąca, bezrantowa, owalna miska ustępowa z funkcją bidetu z powłoką CeramicPlus dla łatwiejszego czyszczenia oraz z pilotem do zdalnego sterowania.

-Spersonalizowana regulacja temperatury wody, natężenia strumienia wody i pozycji dyszy natryskowej
-Samoczyszczące dysze natryskowe dla optymalnej higieny
-Intuicyjna obsługa, opcjonalnie również za pomocą aplikacji na smartfona

CENA KATALOGOWA: 14 200 zł
NASZA CENA: 8 900 zł

 

.

.

.

.

KLUDI COCKPIT DISCOVERY - SYSTEM NATRYSKOWY

W przemyśle motoryzacyjnym projektanci kładą nacisk na maksymalną funkcjonalność i prostotę rozwiązań. Integralny element - kokpit - musi być tak zaprojektowany, aby idealnie spełniać potrzeby swych użytkowników i zapewniać im pełne bezpieczeństwo. Wzorując się na tych ideach, marka KLUDI stworzyła innowacyjny system natryskowy KLUDI COCKPIT Discovery. Przemyślana forma i oszczędny design zapewniają intuicyjne użytkowanie, a idealne połączenie wszystkich elementów potęguje komfort kąpieli.

 

POWIERZCHNIA: chrom/biały
CENA KATALOGOWA: 7207zł
NASZA CENA: 3900 zł

 

.

.

.

.

VENTICELLO UMYWALKA STOJĄCA NA BLACIE, PROSTOKĄTNA

Wyjątkowa umywalka Venticello stawiana na blacie niemieckiej firmy Villeroy & Boch. Modne wzornictwo dla zaspokojenia wysokich wymagań: Kolekcja Venticello to imponujące połączenie formy i funkcjonalności. Filigranowe wzornictwo o cienkich krawędziach, a pomimo tego wytrzymałe w codziennym użytkowaniu. Wszystko to jest zintegrowane w dużej rodzinie produktów. Skompletuj swój zestaw łazienkowy wraz z miską WC z kolekcji Venticello od Villeroy & Boch.

STARA CENA: 1760 zł
NOWA CENA: 690 zł

 

.

.

.

.