KOLORY

VILLEROY & BOCH URBAN JUNGLE to miejski betonowy wygląd w delikatnych, naturalnych barwach, ożywiony bujnymi, egzotycznymi roślinami. Nadają się do każdego pomieszczenia.

GRESPANIA WHITE & CO to kolekcja eleganckich płytek w szlachetnych kolorach urozmaiconych fakturą 3D. Stworzysz z nimi wyrafinowane wnętrze nie tylko w łazience.

APARICI CARPET to kolekcja o niepowtarzalnym wzorze który imituje przetarty dywan, doda charakteru Twojej łazience. Zapraszamy do Syriusza.

APARICI METALIC Kolekcja Metallic to kolekcja płytek, które imitują swoją strukturą powierzchnię metalową. Odcień niebiesko-zielony - idealny, aby nadać łazience charakteru.

APARICI GLASS Kolekcja Glass to wyjątkowa kolekcja płytek wzorowana na tradycyjnych luksferach. Do złudzenia imitują ten materiał i tworzą wyjątkowy klimat w pomieszczeniu.

GRESPANIA GALA to seria płytek, zawierająca delikatne pastelowe kolory, które przełamać można subtelnym wzorem. Idealne do łazienki w tradycyjnym stylu jak i do nowoczesnej przestrzeni.

GRESPANIA TOKYO to seria płytek z elementami florystycznymi inspirowanymi krajem kwitnącej wiśni. Stwórz w swojej łazience orientalny klimat.

GRESPANIA TOKYO to seria płytek z elementami florystycznymi inspirowanymi krajem kwitnącej wiśni. Stwórz w swojej łazience orientalny klimat.

APARICI ASTORIA to seria płytek o niezwykle eleganckich wzorach. Idealnie wpiszą się w klimat łazienki retro. Stwórz w swoich wnętrzach wyrafinowaną atmosferę.

APARICI MARKHAM to seria, która zawiera płytki o egzotycznych wzorach. Inspirowane rajskimi ptakami, takimi jak tukany i flamingi. Pomogą stworzyć Ci odważną i efektowną łazienkę.

RONDINE SWING to seria płytek zainspirowana op-artem i art-deco. Posiada wiele hipnotyzujących wzorów i kolorów. Stwórz razem z nimi szaloną i dynamiczną łazienkę.

STEULER COLOR LIGHTS to seria płytek w soczystych kolorach inspirowana porami roku. Stwórz w swojej łaziece wiosenny nastrój nawet w zimie. Dostępna w czterech wariantach.

STEULER MONTAGNE to seria inspirowana alpejskim klimatem. Płytki z motywem zwierzęcym stworzą w Twoim pomieszczeniu przytulną atmosferę.

STEULER LOUIS & ELLA to zabawna seria płytek dedykowana specjalnie do dziecięcej łazienki. Oferuje wiele wariantów ułożenia i stworzenia własnej historii na ścianach.