PROMOCJE

 

AVENTO - ZESTAW: MISKA PODWIESZANA + DESKA WOLNOOPADAJĄCA OD NIEMIECKIEJ FIRMY VILLEROY & BOCH

Miska WC z serii Avento od niemieckiej firmy Villeroy & Boch w komplecie z deską wolnoopadającą. Świeże wzornictwo, praktyczna funkcjonalność i przekonująca cena. Avento oferuje wszystko, co w dzisiejszych czasach musi oferować nowoczesna łazienka. Kolekcja produktów do łazienki zachwyca nie tylko doskonałym wyglądem, ale także funkcjonalnym wyposażeniem. Toalety te urzekają lekkim wzornictwem i miękkimi konturami.

CENA KATALOGOWA: 2919 zł
NASZA CENA: 1200 zł

 

 

AVENTO - ZESTAW: SZAFKA PODUMYWALKOWA BIAŁA
+ UMYWALKA 65 X 47 CM

Szafka podumywalkowa Avento w kolorze białym o wymiarach
63 x 51,4 x 45,2 cm wraz z umywalką o wymiarach 65 x 47 cm to zestaw w atrakcyjnej cenie od niemieckiej firmy Villeroy & Boch. Meble łazienkowe Avento marki Villeroy & Boch zapewniają dużo miejsca na przybory i akcesoria również w małych łazienkach. Atrakcyjne wizualnie dzięki obrzeżom w kolorze szampana i eleganckim chromowanym uchwytom. 

CENA KATALOGOWA: 4295 zł
NASZA CENA: 2390 zł

 

.

 

PRO S - ZESTAW: MISKA PODWIESZANA + DESKA WOLNOOPADAJĄCA OD SZWAJCARSKIEJ FIRMY LAUFEN

Bezrantowa miska WC z serii PRO S od szwajcarskiej firmy Laufen w komplecie z deską wolnoopadającą. Dzięki ukrytemu systemu montażowemu misek WC i bidetów bryła ma czystą piękną formę a utrzymanie ich w czystości jest bardziej komfortowe. Smukłe, lekkie i odważne kształty serii LAUFEN PRO S to nowa odsłona popularnej serii LAUFEN PRO. Nowy geometryczny kształt misek WC oraz bidetów idealnie uzupełnia linię serii Laufen Pro o nowoczesne rozwiązania.

CENA KATALOGOWA: 1800 zł
NASZA CENA: 1300 zł

 UMYWALKI Z SERII COLLARO OD NIEMIECKIEJ FIRMY VILLEROY & BOCH W PROMOCYJNEJ CENIE!

Umywalki stawiane na blat z półką o wymiarach 51 x 38 cm teraz w atrakcyjnej cenie 1150 zł! Charakterystyczna forma Collaro zyskała również aprobatę jury złożonego z ekspertów ds. wzornictwa: umywalki stojące na blacie z półką na baterię otrzymały za znakomity design renomowaną nagrodę Red Dot Award w kategorii „Product Design 2019”. Z kolei umywalki Collaro o wymiarach 40 cm - okrągła oraz 38x38 cm - kwadratowa w cenie 990 zł! Wykonane z trwałego i filigranowego materiału TitamCeram oraz z powłoką CeramicPlus ułatwiającą czyszczenie. 

.

.

.

.