PROMOCJE

 

AVENTO - ZESTAW: MISKA PODWIESZANA + DESKA WOLNOOPADAJĄCA OD NIEMIECKIEJ FIRMY VILLEROY & BOCH

Miska WC z serii Avento od niemieckiej firmy Villeroy & Boch w komplecie z deską wolnoopadającą. Świeże wzornictwo, praktyczna funkcjonalność i przekonująca cena. Avento oferuje wszystko, co w dzisiejszych czasach musi oferować nowoczesna łazienka. Kolekcja produktów do łazienki zachwyca nie tylko doskonałym wyglądem, ale także funkcjonalnym wyposażeniem. Toalety te urzekają lekkim wzornictwem i miękkimi konturami.

CENA KATALOGOWA: 2919 zł
NASZA CENA: 1200 zł

 

 

AVENTO - ZESTAW: SZAFKA PODUMYWALKOWA BIAŁA
+ UMYWALKA 65 X 47 CM

Szafka podumywalkowa Avento w kolorze białym o wymiarach
63 x 51,4 x 45,2 cm wraz z umywalką o wymiarach 65 x 47 cm to zestaw w atrakcyjnej cenie od niemieckiej firmy Villeroy & Boch. Meble łazienkowe Avento marki Villeroy & Boch zapewniają dużo miejsca na przybory i akcesoria również w małych łazienkach. Atrakcyjne wizualnie dzięki obrzeżom w kolorze szampana i eleganckim chromowanym uchwytom. 

CENA KATALOGOWA: 4295 zł
NASZA CENA: 2390 zł

 

 UMYWALKI Z SERII COLLARO OD NIEMIECKIEJ FIRMY VILLEROY & BOCH W PROMOCYJNEJ CENIE!

Umywalki stawiane na blat z półką o wymiarach 51 x 38 cm z powłoką Ceramic Plus teraz w atrakcyjnej cenie 990 zł! Charakterystyczna forma Collaro zyskała również aprobatę jury złożonego z ekspertów ds. wzornictwa: umywalki stojące na blacie z półką na baterię otrzymały za znakomity design renomowaną nagrodę Red Dot Award w kategorii „Product Design 2019”. Umywalki Collaro o wymiarach 40 cm - okrągła oraz 38x38 cm - kwadratowa również w cenie 990 zł! Wykonane z trwałego i filigranowego materiału TitamCeram oraz z powłoką CeramicPlus ułatwiającą czyszczenie. 

.

.

.

.

 

ARCHITECTURA -  ZESTAW:  MISKA WC PODWIESZANA DIRECT FLUSH + DESKA SEDESOWA WOLNOOPADAJĄCA OD NIEMIECKIEJ FIRMY  VILLEROY & BOCH

Miska WC z serii Architectura od niemieckiej firmy Villeroy & Boch w komplecie z deską wolnoopadającą.  Ceramika łazienkowa z kolekcji Architectura marki Villeroy & Boch przekonuje ponadczasowo pięknym, minimalistycznym wzornictwem oraz wysoką funkcjonalnością. Model misek WC charakteryzuje się bezkołnierzową konstrukcją typu DirectFlush.

CENA KATALOGOWA: 2 259 zł
NASZA CENA: 790 zł 

LAUFEN PRO -  ZESTAW:  MISKA WC PODWIESZANA RIMLESS + DESKA  SEDESOWA SLIM WOLNOOPADAJĄCA + PODKŁADKA AKUSTYCZNA OD SZWAJCARSKIEJ FIRMY  LAUFEN

Bezrantowa miska WC z serii PRO  od szwajcarskiej firmy Laufen w komplecie z deską slim wolnoopadającą. Seria Pro udowadnia, że dobry design oraz wysoka jakość nie muszą wiązać się z wielkim wydatkiem. Współczesny, industrialny design, może być atrakcyjny pod względem estetycznym i ekonomicznym. 

CENA KATALOGOWA: 1 340 zł
NASZA CENA: 990 zł

  

PURE & STYLE - ZESTAW PODTYNKOWY NATRYSKOWY  7 W 1 OD NIEMIECKIEJ FIRMY KLUDI

Zestaw z serii Pure & Style od niemieckiej firmy Kludi, który zawiera podtynkową baterię wannowo-natryskową, element podtynkowy, ramię natrysku 400 mm z serii A-QA, głowicę natrysku 250x250 mm z serii A-QA, przyłącze kątowe do węża natryskowego z serii A-QA, wąż natryskowy Supraflex Silver 1250 mm oraz rączkę natrysku z serii Freshline.

CENA KATALOGOWA: 2 000 zł
NASZA CENA: 1 740 zł